Set Mona 3 piese ecru
47.99 Lei
Cod produs: 45234
Brand: MiniKids
Set elegant pentru bebeluși, format din body cu mânecă lungă, decorat cu fundiță și volănașe, pantaloni lungi și căciuliță stil tichie, toate fabricate din 100% bumbac, oferă un mediu blând și confortabil pentru pielea micuților. Cu accente dulci și practice, precum capsele pentru schimbare ușoară și căciulița ce se prinde sub bărbie, acest set îmbină cu grație funcționalitatea și stilul, creând ținuta perfectă pentru orice ocazie.
Oferta in limita stocului disponibil.
Disponibilitate: -Alege varianta-
Vă prezintăm un set care îmbină confortul, stilul și dulceața într-o creație vestimentară deosebită pentru cel mic sau mica! Un body cu mânecă lungă, deschis cu gingășie în capse între piciorușe și una la spate, este împodobit cu o fundiță cu volănașe pe partea din față, adăugând un strop de șar și fantezie. Pantalonii lungi oferă căldură și confort, învăluindu-i piciorușele într-o mângâiere blândă și protectoare. Căciulița stil tichie completează ansamblul cu o notă vintage și drăgălașă, prinzându-se sub bărbie pentru a-i ține căldura și stilul la cote maxime. Realizat integral din bumbac 100%, fiecare element al setului respectă și răsfață pielea sensibilă a bebelușului, asigurându-i confort și libertate de mișcare în toate aventurile sale. Este o ținută care sărbătorește fiecare moment al copilăriei, împletindu-l cu bucurie și afecțiune.
Cost transport 17 lei. La comenzi de peste 200 lei transportul este gratuit.
Transportul se va face exclusiv prin Urgent-Cargus la domiciliul clientului in termen maxim de 2 zile lucratoare de la data expedierii.
Plata se va efectua prin sistem ramburs de catre client sau online cu card bancar prin EuPlatesc (Visa/Visa Electron/Maestro/MasterCard).
Daca ati ales metoda de plata " Online prin card bancar " este necesar sa completati un formular cu informatiile despre cardul dumneavoastra in pagina securizata a procesatorului de plati.
- Platile cu carduri de credit/debit emise sub sigla Visa si MasterCard (Visa/Visa Electron si MasterCard/Maestro)
se efectueaza prin intermediul sistemului "3-D Secure" elaborat de organizatiile care asigura tranzactiilor on-line acelasi nivel de securitate ca cele realizate la bancomat sau in mediul fizic, la comerciant.
- "3-D Secure" asigura in primul rand ca nici o informatie legata de cardul dumneavoastra nu este transferata sau stocata,
la nici un moment de timp, pe serverele magazinului sau pe serverele procesatorului de plati, aceste date fiind direct introduse in sistemele Visa si MasterCard.
Important de stiut! - Pentru platile prin card bancar nu este perceput nici un comision!
Comenzile plasate dupa ora 12:00 se vor expedia in ziua urmatoare.